\
آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
تعامل با مردم محلی یکی از سیاستهای اصلی سازمان محیط زیست است مدیر کل دفتر زیستگاهها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه بررسی چالش های طرح هادی روستا های مناطق داخل مناطق گفت: بر اساس دستور اکید رئیس سازمان تعامل با مردم محلی یکی از سیاستهای اصلی سازمان است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، رضا اقتدار مدیر کل دفتر زیستگاهها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اهمیت نقش مردم محلی در حفظ و نگهداری مناطق حفاظت شده گفت: طر حهای توسعه و هادی روستایی بایستی کارشناسی ومنطقی باشد.

وی افزود: طرحهای هادی روستاهای داخل مناطق حفاظت شده توسط کارشناسان محیط زیست به دقت بررسی می گردد و ما در سازمان نگاهی جامع و فرابخشی به این موضوعات داریم.

مدیر کل دفتر زیستگاهها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط زیست از مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خواست کرد: در جلسات بررسی طرحهای هادی روستاها از کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان نماینده دعوت نمایند.

در این جلسه حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت بالای مناطق حفاظت شده استان گفت: در استان ما 281 روستا در داخل مناطق حفاظت شده وجود دارد.

وی افزود: همکاران ما در شهرستانها با همکاری جوامع محلی به صورت شبانه روزی از مناطق تحت مدیریت حفاظت و صیانت می کنند.

قاسمی با تقدیر از تعامل خوب مدیران و مسئولان دستگاههای استان گفت: در خصوص طرحهای هادی روستایی هماهنگی خوبی با مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داریم و امیدواریم با این همکاری بتوانیم طرحهای منطبق با اکوسیستم منطقه برای روستاهای داخل مناطق حفاظت شده طراحی نماییم.

افزودنی است در این جلسه مدیران کل بنیاد مسکن و دفترامور روستایی و شوراهای استانداری و سایر مسئولین دستگاههای ذیربط مواردی را در خصوص طرحهای هادی روستایی عنوان کردند.

کلمات کليدي
اقتدار, رضا اقتدار, روستا, بنیاد مسکن
بيشتر
اخبار مرتبط
مدیرکل دفتر زیستگاه و امور مناطق منصوب شد